Ražas svētki Dobelē.
ceturtdiena, 21. februāris, 2019
Dobeles pilsētas kultūras nams
Baznīcas iela 6, Dobele, LV-3701, Latvija

Logo +371 63723082,26673650,
Logo lelde.klusa@dobele.lv
 
Afiša
   
26447

Ražas svētki Dobelē.
06.10.2012


Ražas svētki Dobelē.

„ĀBOLU DIENA”.

 

                2012. gada 6. oktobrī      Dobelē notiks Ražas svētki „Ābolu diena”. Svētkus rīko Dobeles novada pašvaldība un Latvijas Valsts Augļkopības institūts.

                Ražas svētki Dobelē aizsākušies ar Latvijas Valsts Augļkopības institūta rīkotajām ābolu izstādēm, degustācijām un tikšanos ar zinātniekiem Dobeles Amatu mājā. 2011. gadā iepriekšminētajām aktivitātēm klāt nāca spēles un rotaļas, laukumā pie Amatu mājas, un koncerti Amatu mājā un Dobeles pilsētas kultūras namā.

            Šogad Ražas svētki plānoti vēl plašāki un skanīgāki. Vēsturiskajā Tirgus laukumā no plkst. 10:00 Zemnieku labumu tirgus ar pašu audzēto un pārstrādāto produkciju, kā arī augļu koku un ogulāju stādi. Plkst. 11:00 Ābolu Ābola atklāšana, Ābolu ordeņa pasniegšana un koncerts ar Liepājas dziedošo aktieru koncertapvienības „Aģenti” piedalīšanos. Turpat no plkst. 11:00 ābolu un sulu degustācija, ko piedāvās Latvijas Valsts Augļkopības institūts, ābolu sulas spiešana ar Mobilo sulu spiedi individuālajiem ābolu audzētājiem, ābolu zaptes vārīšana, lielākā ābola svēršana, „Pasaku nama” un citas aizraujošas atrakcijas lieliem un maziem un umurkumurs. Tiks apbalvoti foto konkursa „Kukaiņi un augļaugi” uzvarētāji un smagākā ābola īpašnieki.

            Dobeles Amatu mājā ābolu un foto izstāde „Kukaiņi un augļaugi”.

Dienas noslēgumā plkst. 18:00 Dobeles pilsētas kultūras namā Liepājas Tautas teātra izrāde R. Blaumanis „Trīnes grēki”

            Ražas svētkos uz visiem pasākumiem ieeja bez maksas.

Vairāk informācijas www.dobele.lv

6. oktobrī posīsimies uz Dobeli – Ābolu Ābols jau gaida savu iznācienu!
 
      Atpakaļ
          Copyright © 2019, Izstrādātajs WebSoft.lv